Mass Schedule

Aruba
bonaire
Curacao

DEKANATO DI PARIBA

dekanatoariba

DEKANATO DI MEI MEI

dekanatomei

DEKANATO DI PABOU

dekanatoabou
ParishMonTuesWedThurFridSatSunday
San Hose na Barber---7:00 pm7:00 pm7:00 pm7:00 pm7:00 pm7:00 am / 9:00 am
Reina di Santísimo Rosario9:00 am---6:30 pm6:30 pm6:30 pm7:00 pm6:00 am / 9:00 am / 7:00 pm
La Birgen de Lourdes na Brievengat6:25 am / 6:30 pm6:30 am / 6:30 pm6:30 pm6:30 am / 6:30 pm6:30 am / 6:30 pm6:30 pm10:00 am / 6:00 pm
La Birgen Milagrosa
na Buena Vista
6:30 pm6:30 pm6:30 pm6:30 pm6:30 pm6:30 pm9:00 am / 11:30 am / 7:00 pm
Kapel di Seru di Orashon------------------12:00 pm
Seru Fortuna------------------10:00 am
La Birgen di Coromoto na Charro7:00 pm7:00 pm----7:00 pm7:00 pm7:00 pm9:00 am / 11:00 am (spanish) / 7:00 pm
La Birgen di Carmen na Groot Kwartier7:00 am
----7:00 am
7:00 am
7:00 am7:30 am7:30 am / 6:00 pm
Mama di Bon
Conseho na Jan Doret
7:00 pm7:00 pm----7:00 pm7:00 pm7:00 pm10:00 am
Kristu Bon Wardador na Koraal Specht7:00 am----------------5:30 pm11:00 am
Sagrado Curason di Hesus na Janwe----7:00 pm7:00 pm----7:00 pm7:00 pm7:00 am / 12:00 pm / 7:00 pm
Koral Specht7:00 am----------------5:30 pm11:00 am
San Dominico na Montagne i San

Fransisco na Seru Grandi
------------------------5:00 pm
Minor Basilika di Sta. Ana9:00 am----9:00 am----9:00 am----8:00 am / 7:00 pm
Monasterio Mama di Dios7:00 am7:00 am7:00 am7:00 am7:00 am7:00 am10:00 am
Santa Familia na San Mateowijk----7:00 pm----7:00 pm7:00 pm7:00 pm6:00 am / 9:00 am / 11:00 am (eng)
Maria Auxiliadora na Sta. Maria----7:00 pm----7:00 pm7:00 pm7:00 pm6:00 am / 9:00 am / 6:30 pm
Santa Rosa de Lima na Sta. Rosa6:30 pm----6:30 pm----6:30 pm6:30 pm7:00 am / 9:00 am
Montaña6:30 pm6:30 pm6:30 pm6:30 pm6:30 pm7:00 pm8:00 am / 11:00 am
San Martin de Porres na Seru Papaya--------7:00 pm------------10:00 am
San Willibrordo na Willibrordus------------------------7:00 am
La Birgen di Altagrasia na Steenrijk9:00 am / 7:00 pm7:00 pm7:00 am / 7:00 pm7:00 am7:00 pm7:00 pm8:00 am / 10:00 am (span) / 6.00 pm
San Antonio Padua na Soto8:00 am7:00 pm7:00 pm7:00 pm7:00 pm6:00 pm10:00 am
La Birgen di Fatima Birgen di Santo Rosario na Suffisant6:30 pm6:30 am----6:30 pm6:30 pm6:30 pm9:00 am / 6:00 pm
Spiritu Santu na Tera Kòrá--------------------7:00 pm9:00 am / 6:00 pm
San Pedro na Westpunt--------------------7:00 pm10:00 am
Kapèl Lagun------------------------8:00 am
Hesus Misericordioso Sta. Teresita na Wishi6:30 pm----6:30 pm----6:30 pm6:00 pm8:00 am / 6:00 pm
Klooster Alverna6:00 pm6:00 pm6:00 pm6:00 pm6:00 pm11:30 am10:30 am
Kapel di Hospital------------------------9:30 am
San Hudas Tadeo na Zuit-Bonam7:00 am6:30 pm6:30 pm6:00 am / 7:30 adorashon6:30 pm6:00 pm8:00 am (span) / 10:00 am
saba
saneustaquio
sanmartin